• sr@psdelta.com

Megatel video conference

پایانه ویدئوکنفرانس مگاتل Megatel P3

P3 پایانه ای قدرتمند در سری ترمینال های Megatel می باشد. ساختار P3 بر اساس معیار کارایی حداکثر طراحی شده و نیاز های امروز و آینده ی شما برای ارتباط ویدئوکنفرانس را تامین می نماید. سهولت استفاده و کارایی بالای محصولات ویدئوکنفرانس مگاتل موجب شده است تا بسیاری از برند های مطرح ویدئوکنفرانس با نام تجاری خود اقدام به عرضه محصولات Megatel نمایند. با استفاده از P3 می توانید حجم مسافرت های کاری خود را کاهش دهید، استاد را بدون حضور فیزیکی بر سر کلاس های درس بیاورد ، تیم فنی خود را برای صحبت پیرامون موضوعات حساس در هر لحظه ای دعوت کنید و پیرامون مباحث تجاری خود سریع جلسه بگذارید. دوربین 12x مگاتل توانمندی فوق العاده ای در بزرگنمایی تصویر به شما خواهد داد به طوری که بتواند از آن در سالن های کنفرانس بزرگ استفاده نمائید .

 پایانه ویدئوکنفرانس مگاتل با MCU داخلی Megatel P9

P9 پایانه ای قدرتمند در سری ترمینال های Megatel می باشد. ساختار P9 بر اساس معیار کارایی حداکثر طراحی شده و نیاز های امروز و آینده ی شما برای ارتباط ویدئوکنفرانس را تامین می نماید. سهولت استفاده و کارایی بالای محصولات ویدئوکنفرانس مگاتل موجب شده است تا بسیاری از برند های مطرح ویدئوکنفرانس با نام تجاری خود اقدام به عرضه محصولات Megatel نمایند. با استفاده از P9 می توانید حجم مسافرت های کاری خود را کاهش دهید، استاد را بدون حضور فیزیکی بر سر کلاس های درس بیاورد ، تیم فنی خود را برای صحبت پیرامون موضوعات حساس در هر لحظه ای دعوت کنید و پیرامون مباحث تجاری خود سریع جلسه بگذارید. دوربین 12x مگاتل توانمندی فوق العاده ای در بزرگنمایی تصویر به شما خواهد داد به طوری که بتواند از آن در سالن های کنفرانس بزرگ استفاده نمائید .

واحد کنترل ویدئو کنفرانس 16 طرفه P16 MCU-HD

واحد کنترل ویدئو کنفرانس چند طرفه (MCU) مگاتل مدل P16 MCU-HD  می تواند تا 16 تماس همزمان با پروتکل های SIP و H.323 را برقرار و کنترل نماید. MCU های Megatel قابلیت پشتیبانی از انواع الگوریتم های فشرده سازی نظیر H.263 ، H.264 ، H.264HP و H.265 را دارند و از Gate Keeper داخلی بهره مند می باشند. P16 MCU-HD 16 برای ارائه محتوا از پروتکل H.239 استفاده می نماید و می تواند در یک قاب تصویر های 2 ، 3 ، 4 ، 1+5 ، 9 ، 1+12 و 16 تایی را در کنار هم بچیند. از انواع رزلوشن های ویدئویی پشتیبانی می کند و قابلیت نصب شدن در رک را دارد. مناسب سازمان های بزرگ با نیاز به ارتباطات چند طرفه می باشد.